Ju jeni vizitori 4587024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet / Jepet me qira apartament prane Liqenit te Tiranes!
 • 15146890_10207924491891279_1203837213_o
  Full Screen
  • 15146890_10207924491891279_1203837213_o%1/21
  • 15102193_10207924492491294_1091073693_o (1)%2/21
  • 15101822_10207924493091309_318176556_o%3/21
  • 15065122_10207924493011307_1061211125_o%4/21
  • 15133877_10207924492971306_189783285_o%5/21
  • 15152892_10207924492411292_1793471138_o%6/21
  • 15152889_10207924491371266_254279144_o%7/21
  • 15064867_10207924491491269_721151190_o%8/21
  • 15152880_10207924490731250_807773447_o%9/21
  • 15134136_10207924490651248_1558567498_o%10/21
  • 15127326_10207924493491319_847061450_o%11/21
  • 15133863_10207924493811327_724075235_o%12/21
  • 15133800_10207924493451318_55559413_o%13/21
  • 15126197_10207924493211312_918940454_o%14/21
  • 15102045_10207924489771226_1387552794_o%15/21
  • 15101854_10207924490211237_3220004_o%16/21
  • 15134175_10207924490411242_250749679_o%17/21
  • 15101857_10207924489331215_1113638900_o%18/21
  • 15133668_10207924489491219_2116936842_o%19/21
  • 15153063_10207924491171261_969635407_o%20/21
  • 15102086_10207924489691224_238909025_o%21/21
  1/21
  15146890_10207924491891279_1203837213_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 585
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Ruga Diga Liqenit
  • Zona e brendshme: 208 m²
  • Mbulim zone: 218 m²
   • per shitje 180 000 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Shitet / Jepet me qira apartament prane Liqenit te Tiranes! Apartamenti eshte i strukturuar ne tre dhoma gjumi, dy dhome ndenje, kuzhine e vecuar, depo, dy tualete. Ndodhen ne katin e peste te nje objekti nente katesh. Orientimi eshte Jug-Perendim, orientim i cili mundeson ndricimin natyral ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i arreduar ne stil klasik dhe kontemporan. Ajri i paster dhe lokacioni i ketij apartamenti bejne te mundur te konsiderohet si nje apartament i pershtatshem per nje jetese luxury. Nese kerkoni nje jetese cilesore, ky eshte apartamenti i duhur per ju!
  Per me shume informacione, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 218.00 m²
   • Zone interneti 208.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %