Ju jeni vizitori 4610488

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 perballe Shkolles se Baletit
 • 20161117_142348
  Full Screen
  • 20161117_142348%1/9
  • 20161117_142331%2/9
  • 20161117_142411%3/9
  • 20161117_142439%4/9
  • 20161117_142505%5/9
  • 20161117_142527%6/9
  • 20161117_142515%7/9
  • 20161117_142427%8/9
  • 20161117_142541%9/9
  1/9
  20161117_142348
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 482
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Elbasanit
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Mbulim zone: 64 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 ne shitje perballe Shkolles se Baletit.Ndodhet ne pallat ekzistues, i rikonstruktuar ,kati i dyte.Organizohet ne 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine e vecuar dhe nje tualet.Ka akses me rruge kryesore.Shitet e mobiluar,cmimi i diskutueshem.Per nje vizite ne prone,mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %