Ju jeni vizitori 4690497

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Tregu Elektrik!
 • 15102072_1590468084312239_1579319844_o
  Full Screen
  • 15102072_1590468084312239_1579319844_o%1/10
  • 15146679_1590468070978907_121634470_o%2/10
  • 15134303_1590468194312228_974877361_n%3/10
  • 15086214_1590468120978902_2014833372_n%4/10
  • 15133796_1590468164312231_1973579205_o%5/10
  • 15151095_1590468100978904_144879017_n%6/10
  • 15126103_1590468427645538_777104904_o%7/10
  • 15134270_1590468334312214_1489278090_n%8/10
  • 15152981_1590468254312222_588869267_o%9/10
  • 15151230_1590468397645541_715430884_n%10/10
  1/10
  15102072_1590468084312239_1579319844_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 484
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ali Visha"
  • Zona e brendshme: 110,40 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 88 000 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e 4 te nje pallati te ri shitet nje apartament 110.4 m. Ne apartament jane kryer punime cilesore dhe ka nje orjentim shume te mire. Struktura: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome pritjeje dhe nje kuzhine e vecuar. Apartamenti ka dalje ne 2 ballkone te cilet mundesojne ajrosjen dhe ndricimin natyral te shtepise.
  Per nje vizite ne prone, ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %