Ju jeni vizitori 4610552

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1
 • 20161118_120702_resized
  Full Screen
  • 20161118_120702_resized%1/6
  • 20161118_120449_resized_1%2/6
  • 20161118_120521_resized%3/6
  • 20161118_120539_resized%4/6
  • 20161118_120647_resized%5/6
  • 20161118_120654_resized%6/6
  1/6
  20161118_120702_resized
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 332
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti 01
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 81 400 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne nje zone te qete ne rrugen 'Butrinti' ne Sarande ,apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri dhe ka akses ne rrugen kryesore qe te lidh e me shetitoren e qytetit.Perbehet prej 3 dhoma fjetje ,1 sallon me hapesira te bollshme si dhe ballkon me pamje te plote nga deti Jon.

  Nese deshironi nje vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %