Ju jeni vizitori 4586975

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ose shitet 1+1 ne qender
 • 20161118_110601
  Full Screen
  • 20161118_110601%1/6
  • 20161118_110735%2/6
  • 20161118_110633%3/6
  • 20161118_110614%4/6
  • 20161118_110940%5/6
  • 20161118_110515%6/6
  1/6
  20161118_110601
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 485
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga sulejman pasha
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 90 000 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone mjaft te mire afer qendres se qytetit jepet me qera ose shitet apartament ne nje ndertim ekzistues. Shtrihet ne nje siperfaqe prej 70 m² dhe perbehet prej 1 dhome,sallon, kuzhine, ballkon dhe tualet. Ka orientim P-JL. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni prane zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %