Ju jeni vizitori 4586958

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Ali Dem
 • SAM_1955
  Full Screen
  • SAM_1955%1/8
  • SAM_1953%2/8
  • SAM_1954%3/8
  • SAM_1967%4/8
  • SAM_1956%5/8
  • SAM_1960%6/8
  • SAM_1958%7/8
  • SAM_1951%8/8
  1/8
  SAM_1955
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 485
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ali Demi prane burgut te grave
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
  • Zone toke: 8 m²
   • per shitje 86 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Ali Dem rruga Idriz Dollaku mbas pallateve te oficerave.I organizuar nga dy dhoma gjumi ku nera eshte dhome matrimoniale ndersa tjetra dhom femijesh, salloni me kuzinen te perbashket, koridor ballkon si dhe dy tualete.Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me mobilje te kohes se fundit. Per me shume informacion ju ftojme te na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone toke 8.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %