Ju jeni vizitori 4587069

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial ne Komune te Parisit
 • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.10 PM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.10 PM%1/6
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.19 PM%2/6
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.39 PM%3/6
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.51 PM%4/6
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.27.04 PM%5/6
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.27.19 PM%6/6
  1/6
  WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.26.10 PM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 164
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 185 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial multifunksional tek Komuna Parisit, prane tunelit per tek Kodra Diellit. Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi pallatesh, me pamje nga autostrada (rruga kryesore). Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 116 m2, e organizuar ne nje hapesire te madhe, nje hapesire tjeter dhe nje tualet. Mund te perdoret per nje shumellojshmeri biznesesh ose qellimesh.Te jep mundesi te shumta investimi dhe duke qene ne nje nga zonat me te perqendruara per biznes ne Tirane, ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme. Orientimi eshte nga Perendimi.
  Disponon certefikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %