Ju jeni vizitori 4587001

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira hapesire komerciale
 • 20161102_124449
  Full Screen
  • 20161102_124449%1/6
  • 20161102_124431%2/6
  • 20161102_124528%3/6
  • 20161102_124551%4/6
  • 20161102_124610%5/6
  • 20161102_124736%6/6
  1/6
  20161102_124449
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 749
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Perball drejtorise se policise Tirane.
  • Zona e brendshme: 196 m²
  • Mbulim zone: 251 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Hapesira eshte pozicionuar buze rruge ne nje nga zonat me te keruara te Tiranes.
  Ka nje hapsire te brendshme prej 196 m2 gjithashtu investimi i brendshem si parket, ndricimi etj e bejne te gatshem per cdo lloje aktiviteti.Ne brendesi gjendet nje ambjent i ndare me xham i cili mund te sherbej si zyre, si dhe nje tualet.
  Shtuar kesaj, ambjenti ka nje hapesire magazine prej 38 m2 qe lidhet me garazhdin e pallatit gje qe ben te mundur akses te mallrave te ndryshem direkt nga garazhdi.
  Fasada ballore prej 6m dhe ajo anesore prej 17 m ben te mundur te kete vizibilitet maksimal gjithashtu dhe ndricim natyral.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 251.00 m²
   • Zone interneti 196.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta