Ju jeni vizitori 4602613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan me Qira tek Rruga 'Babe Rexha'
 • FOR RENT FATMIRI
  Full Screen
  • FOR RENT FATMIRI%1/3
  • 21a84f4d-8e7c-48f0-9997-85716e8040db (1)%2/3
  • 6eae6c13-2558-4a77-a2a8-118edee1c0fa%3/3
  1/3
  FOR RENT FATMIRI
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 485
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Dyqani ndodhue buze rruges 'Babe Rexha',prane qendres tregtare 'Globe'. Ambjenti ka nje siperfaqje 75 m2 dhe organizohet open space dhe ka nje tualet brenda. Dyqani ka fasade xhami gje qe e ben mjaft te pershtatshem per tu perdorur per aktivitete te ndryshme si parukeri, agjenci turistike, zyre kontabilitetit etj.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta