Ju jeni vizitori 4690486

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kapanon per SHITJE
 • DSC_3115
  Full Screen
  • DSC_3115%1/8
  • DSC_3109%2/8
  • DSC_3111%3/8
  • DSC_3110%4/8
  • DSC_3112%5/8
  • DSC_3113%6/8
  • DSC_3116%7/8
  • DSC_3117%8/8
  1/8
  DSC_3115
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 165
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Zone industriale
  • Zona e brendshme: 2.116 m²
  • Mbulim zone: 2.116 m²
   • per shitje 280 000 €
 • Detajet e prones

  Prane Megatek jepet per shitje toke - are me nje siperfaqe 2116 m2.
  Ka nje ndertim me blloqe e organizuar ne ambjent per zyra 100 m2 dhe kapanon me konstruksion metalik me siperfaqe 300 m2.
  Kanalizimet jane te thella per evitimin e permbytjeve dhe energji elektrike me furnizues per te perballuar pajisjet me voltazh te larte.
  Toka eshte e rrethuar me gure dhe kangjella.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 2116.00 m²
   • Zone interneti 2116.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %