Ju jeni vizitori 4586981

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_2876
  Full Screen
  • IMG_2876%1/11
  • IMG_2872%2/11
  • IMG_2875%3/11
  • IMG_2868%4/11
  • IMG_2874%5/11
  • IMG_2869%6/11
  • IMG_2877%7/11
  • IMG_2873%8/11
  • IMG_2870%9/11
  • IMG_2867%10/11
  • IMG_2871%11/11
  1/11
  IMG_2876
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 199
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Shyqyri Brari
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Zone toke: 105 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera tek Kopsahti Zoologjike. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Ka nje mobilim mjaft te mire. Ka nje orientim shume te shume te mire. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enid Kardhashi
  Telefone: +355693767667
  email: enidi_20@yahoo.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta