Ju jeni vizitori 4610499

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre per qira,Bulevardi Gjergj Fishta
 • IMG_2503
  Full Screen
  • IMG_2503%1/5
  • IMG_2504%2/5
  • IMG_2505%3/5
  • IMG_2506 (1)%4/5
  • IMG_2507 (2)%5/5
  1/5
  IMG_2503
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 750
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 42 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Zyre per qira 42m2,Rr Bulevardi Gjergj Fishta kulla nr 2,kati 2.Organizohet nga 2 ambiente te ndryshme dhe 1tualet.Ka prane saj insitucione ,akses ne rrugen kryesore.Per me teper informacion na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 42.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta