Ju jeni vizitori 4646184

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre/Ambient komercial
 • IMG_2536 (1)
  Full Screen
  • IMG_2536 (1)%1/8
  • IMG_2524%2/8
  • IMG_2526%3/8
  • IMG_2527%4/8
  • IMG_2528%5/8
  • IMG_2530 (2)%6/8
  • IMG_2531%7/8
  • IMG_2532%8/8
  1/8
  IMG_2536 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 753
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Vellezerit Huta
  • Zona e brendshme: 105 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Zyre/Ambient komercial me siperfaqe 105m2,Rruga Vellezerit Huta ,0rganizoet nga disa mbiente te ndryshme dhe 1 tualet,ndarjet e ambienteve me gips,vetrat xhami dhe ka pamje nga rruga.Per me shume info ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta