Ju jeni vizitori 4610547

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje
 • IMG_2592
  Full Screen
  • IMG_2592%1/17
  • IMG_2611%2/17
  • IMG_2609%3/17
  • IMG_2604%4/17
  • IMG_2593%5/17
  • IMG_2594%6/17
  • IMG_2595%7/17
  • IMG_2597%8/17
  • IMG_2598%9/17
  • IMG_2601%10/17
  • IMG_2602%11/17
  • IMG_2603 (1)%12/17
  • IMG_2608%13/17
  • IMG_2610%14/17
  • IMG_2602%15/17
  • IMG_2612%16/17
  • IMG_2607%17/17
  1/17
  IMG_2592
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 754
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Kavajë
  • Qytet: Kavajë
  • zone: - - -
  • Adresa: Qerret,Rr Qetesia
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Zone toke: 301 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per shitje ne Qerret ne nje nga koplekset me te mire te zones,Organizohet nga 3dhoma gjumi,2papafingo,1dhome ndenjie,1holl dhe 2 tualete.kati 1 me sip 70m2,kati 2 sip 50m2.Ndertim totale e ndertimit eshte 150m2 e shfrytzushme 130m2.Resorti ofron ambiente te gjelberta, parkim, mirembajtje, sigurim 24 ore. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 301.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %