Ju jeni vizitori 4690481

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET SUPER APARTAMENT !
 • 15152917_10207954737567402_722440435_o
  Full Screen
  • 15152917_10207954737567402_722440435_o%1/27
  • 15134069_10207954738167417_404295752_o%2/27
  • 15152959_10207954738527426_1309468158_o%3/27
  • 15146708_10207954738847434_369607396_o%4/27
  • 15145189_10207954737167392_1395604444_o%5/27
  • 15133791_10207954732647279_1186105861_o%6/27
  • 15127506_10207954740087465_1951703651_o%7/27
  • 15126108_10207954736527376_1077751489_o%8/27
  • 15126167_10207954736767382_1230405167_o%9/27
  • 15133773_10207954736567377_1218979083_o%10/27
  • 15065080_10207954736807383_152928740_o%11/27
  • 15152903_10207954735887360_1349223707_o%12/27
  • 15127478_10207954736407373_1882095166_o%13/27
  • 15153063_10207954735927361_1872545446_o%14/27
  • 14963658_10207954733407298_278558987_o%15/27
  • 15126154_10207954733807308_1913657119_o%16/27
  • 15126151_10207954733367297_1203340728_o%17/27
  • 15127576_10207954735327346_1576705565_o%18/27
  • 15145278_10207954735287345_397464889_o%19/27
  • 15134033_10207954739367447_1332270098_o%20/27
  • 15146801_10207954738967437_890784765_o%21/27
  • 15152863_10207954739567452_725323171_o%22/27
  • 15152926_10207954740447474_481078359_o%23/27
  • 15182601_10207954740047464_759062969_o%24/27
  • 15127308_10207954732287270_2106320402_o%25/27
  • 15127413_10207954731807258_1983270078_o%26/27
  • 15127511_10207954734927336_1857571239_o%27/27
  1/27
  15152917_10207954737567402_722440435_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 591
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga:Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 144 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  SHITET SUPER APARTAMENT! Ju prezantoj apartamentin me te mire ne Tirane.Ndodhet ne zonen me te bukur te qytetit , tek Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje objekti shume te bukur dhe shume cilesor. Eshte i orientuar nga Jug-Lindje-Perendim. Ka nje siperfaqe prej 144m2, i ndare ne dy dhoma gjumi ku dhoma master ka nje dhome garderob, nje dhome ndenje, dy tualete ku nje prej tyre ndodhet brenda dhomes master, ka nje depo dhe dy ballkone me nje panorame te nje natyre fantastike te Liqenit te Tiranes dhe parkut te liqenit. Ajri i paster dhe qetesia e mjedisit rrethues e bejne kete apartament te duket si nje shtepi e vecuar nga qyteti por ne te njejten kohe eshte shume prane qendres se tij. KJO ESHTE SHTEPIA E ENDRRAVE!
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!


 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %