Ju jeni vizitori 4690571

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Vile 3 katshe prane Shkolles 'Willson'
 • 20161118_154315
  Full Screen
  • 20161118_154315%1/21
  • 20161118_154304%2/21
  • 20161118_154308%3/21
  • 20161118_154329%4/21
  • 20161118_154343%5/21
  • 20161118_154348%6/21
  • 20161118_154300%7/21
  • 20161118_154318%8/21
  • 20161118_154505%9/21
  • 20161118_154521%10/21
  • 20161118_154428%11/21
  • 20161118_154540%12/21
  • 20161118_154705%13/21
  • 20161118_154920%14/21
  • 20161118_155315%15/21
  • 20161118_154923%16/21
  • 20161118_155322%17/21
  • 20161118_155346%18/21
  • 20161118_155353%19/21
  • 20161118_155428%20/21
  • 20161118_155528%21/21
  1/21
  20161118_154315
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 488
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: "Shkolla Willson"
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile 3 katshe prane shkolles 'Willson' tek Liqeni Artificial.Shpia ka 4 dhoma per cdo kat dhe 2 tualete. Gjithashtu ka oborr dhe lulishte mjaft te madhe rreth e qark viles,gjithashtu ka edhe nje pishine.Ne katin e pare ka oxhak per ngrohje etj. Per cdo informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta