Ju jeni vizitori 4612169

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje tek Ish-Ekspozita
 • 5
  Full Screen
  • 5%1/10
  • 4%2/10
  • 3%3/10
  • 9%4/10
  • 10%5/10
  • 1%6/10
  • 6%7/10
  • 7%8/10
  • 2%9/10
  • 8%10/10
  1/10
  5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 487
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 118 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re buze Bulevardit Gjergj Fishta. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 118m2 dhe organizohet si 2+1. Ka hapesire ne hyrje e cila sherben per te vendosur rafte dhe shperndan levizjen ne dhoma. Perbehet nga dhoma e ndenjes e cila ka edhe hapesire per pjesen e ngrenies dhe aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe nje tualet. Godina ka 2 ashensore per banoret, siguri, sistem kamerash. Jeni te ftuar te kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %