Ju jeni vizitori 4586974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1+2, Komuna e Parisit
 • 20161118_135349
  Full Screen
  • 20161118_135349%1/8
  • 20161118_135421%2/8
  • 20161118_135448%3/8
  • 20161118_135502%4/8
  • 20161118_135541%5/8
  • 20161118_135549%6/8
  • 20161118_135638%7/8
  • 20161118_135812%8/8
  1/8
  20161118_135349
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 490
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kristal Center
  • Zona e brendshme: 116 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1+2 tualete ne shitje tek Kristal Center. Apartament ne pallat te ri,i pa banuar me pare.Ndodhet ne katin e trete banim, me orientim lindje-perendim.Ka punime cilesore dhe hapesire te shfrytezueshme.Per nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %