Ju jeni vizitori 4586912

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me Qira ne Qender
 • DSC03059
  Full Screen
  • DSC03059%1/7
  • DSC03058%2/7
  • DSC03060%3/7
  • DSC03052%4/7
  • DSC03057%5/7
  • DSC03055%6/7
  • DSC03056%7/7
  1/7
  DSC03059
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 491
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Selvia, Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje zyre shume prane Qendres, e mobiluar dhe ne rruge kryesore. Ambjenti perbehet nga nje holl i madh, 2 zyra te vecuara, 1 ambjente kuzhine, 2 tualete dhe 3 ballkone. Zyrat jane te shtruara me parket, disponojne kondicionere dhe nje depo me 10 metra per tu shfrytezuar si arshive. Per me teper detaje mbi pronen, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta