Ju jeni vizitori 4690472

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament luksoz ne Siri Kodra
 • 20161122_103346
  Full Screen
  • 20161122_103346%1/6
  • 20161122_103450%2/6
  • 20161122_103401%3/6
  • 20161122_103415%4/6
  • 20161122_103337%5/6
  • 20161122_103424%6/6
  1/6
  20161122_103346
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 492
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga siri kodra
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Ne shitje apartament ne qender ne nje zone mjaft te qete dhe rezidenciale. Ndertimi eshte i ri me ashensor ku parketi,dyert. dritaret dhe hidrosanitaret jane nga me cilesoret. Perbehet nga 1 dhome,kuzhine dhe sallon, ballkon dhe 1 tualet. Ka orientim nga Lindja.Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %