Ju jeni vizitori 4610549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 Per Qira perballe Ish Ekspozites
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/7
  • 4%2/7
  • 5%3/7
  • 7%4/7
  • 3%5/7
  • 6%6/7
  • 1%7/7
  1/7
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 488
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 73 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi ekzistues buze Bulevardit Bajram Curri, shume afer kryqezimit me rrugen Sami Frasheri. Organizimi i brendshem eshte 2+1 me nje tualet,depo si dhe ballkon. 2 nga dhomat dhe ballkoni shohin nga rruga kryesore dhe kjo e ben apartamentin te pershtatshem per zyra ose aktivitete te ndryshme biznesi. I gjithe apartamenti eshte i restauruar. Per me teper informacione te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta