Ju jeni vizitori 4690518

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
 • 20161122_103713
  Full Screen
  • 20161122_103713%1/9
  • 20161122_103708%2/9
  • 20161122_103659%3/9
  • 20161122_103647%4/9
  • 20161122_103524%5/9
  • 20161122_103542%6/9
  • 20161122_103606%7/9
  • 20161122_103627%8/9
  • 20161122_103637%9/9
  1/9
  20161122_103713
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 34
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv "Gjergj Fishta"
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 118 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 me 2 tualete, i ndodhur prane ish Ekspozites Shqiperia Sot.
  I pershtatshem edhe per zyre.
  Apartamenti eshte i orjentuar nga Lindja.Ambjentet jane te bollshme dhe te lidhura ndermjet tyre me nje korridor te brendshem.
  Afersia me qendren e ben njesine shume interesante dhe redukton kostot e transportit dhe aksesin e perditshem.Per me teper,vlera e nje njesie ne qender rritet ne menyre progresive me kalimin e viteve cka e ben nje investim afatgjate.
  Per nje vizite ne prone , na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • planimetria 118.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %