Ju jeni vizitori 4612267

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek 21 Dhjetori
 • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.06.49 PM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.06.49 PM%1/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.05.45 PM%2/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.04.56 PM (1)%3/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.04.56 PM%4/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.05.02 PM%5/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.05.20 PM%6/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.05.56 PM%7/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.07.46 PM%8/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.08.37 PM%9/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.08.27 PM%10/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.09.26 PM%11/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.09.37 PM%12/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.08.48 PM%13/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.09.05 PM%14/15
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.09.45 PM%15/15
  1/15
  WhatsApp Image 2016-11-22 at 2.06.49 PM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 171
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Universiteit Europian te Tiranes me siperfaqe 115m2 .Organizimi i brendshem: dy dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete dhe nje ballkon. I pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri shume cilesor.
  Punimet e apartamentit jane e standarteve te larta dhe moderne.
  Per me shum detaje ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %