Ju jeni vizitori 4610562

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet ambjent zyre me qira tek Liceu
 • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.41 PM (2)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.41 PM (2)%1/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.41 PM%2/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (4)%3/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (5)%4/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (1)%5/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.41 PM (3)%6/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (3)%7/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (6)%8/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (7)%9/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (8)%10/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM%11/12
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.22 PM (9)%12/12
  1/12
  WhatsApp Image 2016-11-22 at 5.48.41 PM (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 174
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet zyre i pamobiluar prane Liceut Artistik. Prona ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat shume cilesor, rrethuar me te gjitha facilitetet. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe orientim lindja dhe jugu. Jepet e pamobiluar me nje organizim prej dy dhomash gjumi, nje soxhorno, nje ballkon, nje korridor dhe dy banjo. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe ngrohje qendrore, banjot te pajisur gjithashtu me ngrohje qendrore. Mos hezitoni te n'a kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta