Ju jeni vizitori 4602533

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion. Bar-Lokal per shitje
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: ADV 175
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Qender
   • zone: - - -
   • Adresa: Bulevardi Zogu i Pare
   • Zona e brendshme: 68,30 m²
   • Mbulim zone: 87 m²
   • Zone toke: 155 m²
    • per shitje 290 000 €
  • Detajet e prones

   Shitet Bar-Lokal ne Bulevardi Zogu i Pare.
   Lokali ka siperfaqe totale 155 m2, nga te cilat 68.3 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 87 m2 verande.
   Disponojne certifikate pronesie si ambienti i brendshem gjithashtu dhe veranda (truall)
   Aktualisht lokali eshte funksional me nje klientele te ngritur prej 10 vitesh.
   Mundesi shume e mire per invenstim duke patur parasysh edhe cmimin qe eshte OKAZION.
   Per informacion me te detajuar dhe shoqerim ne ambient ju lutem na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • autostrade
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • planimetria 87.00 m²
    • Zone toke 155.00 m²
    • Zone interneti 68.30 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Edison Renja
   Telefone: +355697076126
   email: e.renja@c21advantage.al
  • Detaje per agjensi

   Century 21 Advantage
   Telefone: +355 (4) 22 22 404
   email: info@c21advantage.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %