Ju jeni vizitori 4612113

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te Komuna e Parisit.
 • 10
  Full Screen
  • 10%1/11
  • 9%2/11
  • 11%3/11
  • 1%4/11
  • 3%5/11
  • 4%6/11
  • 6%7/11
  • 5%8/11
  • 7%9/11
  • 12%10/11
  • 13%11/11
  1/11
  10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 594
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 107 m²
   • per shitje 114 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te aksesueshme, te Komuna e Parisit. Apartamenti eshte I organizuar nga 1 (nje) korridor I madh, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e cila eshte e ndare nga dhoma e gatimit. Apartamenti shitet teresisht I mobiluar dhe eshte I karakterizuar nga nje stil rustik me nje oxhak funksional ne qender te dhomes se ndenjes.Disponon Certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone apo me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %