Ju jeni vizitori 4612102

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Commercial
 • 20161117_124925
  Full Screen
  • 20161117_124925%1/2
  • 20161117_124931%2/2
  1/2
  20161117_124925
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 489
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Zona e brendshme: 245 m²
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent commercial te Rr. Mustafa Lleshi. Ambjenti organizohet nga nje salle open space dhe nje tualet. Ambjenti eshte pjese e nje ndertese te viteve te fundit. Ambjenti eshte ne katin -1 dhe eshte i pershtatshem per shume aktivitete. Per nje vizite ne prone ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 245.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta