Ju jeni vizitori 4612306

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet papafingo
 • DSCN3508
  Full Screen
  • DSCN3508%1/10
  • DSCN3504%2/10
  • DSCN3496%3/10
  • DSCN3497%4/10
  • DSCN3498%5/10
  • DSCN3500%6/10
  • DSCN3499%7/10
  • DSCN3495%8/10
  • DSCN3502%9/10
  • DSCN3503%10/10
  1/10
  DSCN3508
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 305
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plepa
  • zone: - - -
  • Adresa: Plazh, Iliria
  • Zona e brendshme: 283 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo me siperfaqje totale 283 m2 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e quajtur 'Iliria' ne plazhin e Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi ,4 tualete, dhe 1 dhome ndenje e madhe. Rrethohet nga te 4 anet me verande te madhe e cila shikon pamjen fantastike qe ofron plazhi i Durresit. Ashensori lidhet direkt me katin e fundit nga hyrja e pallatit. Shitet i paperfunduar sic shihet ne foto. Per cdo informacion shtese, pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 283.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %