Ju jeni vizitori 4690479

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial me Qira!
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/7
  • 5%2/7
  • 9%3/7
  • 2%4/7
  • 3%5/7
  • 6%6/7
  • 12%7/7
  1/7
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 490
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Nasi Pavllo"perballe Institutit te Higjenes.
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambjent komercial ne nje nga zonat me te populluara te qytetit.
  Me nje siperfaqe prej 70m2 ky ambjent mund te jete funksional per sherbime te ndryshme si estetike,kancelari,salle lorjash etj.!
  Ambjenti jepet bosh dhe ne cmim jane te perfshira taksat!
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta