Ju jeni vizitori 4646146

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jeoet me qera ambjent ne rr budi
 • 20161110_111729
  Full Screen
  • 20161110_111729%1/6
  • 20161110_111730%2/6
  • 20161110_111723%3/6
  • 20161110_111917%4/6
  • 20161110_111936%5/6
  • 20161110_111923%6/6
  1/6
  20161110_111729
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 495
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Liceu artistik .. Budi
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje ambjent 80 meter ne rr.budi perballe liceut artistik, ambjenti eshte ne rruge kryesore i pershtatshem per cdo lloje biznesi dhe jepet me qera vetem per institucione shteterore , te interesuarit te na kontaktojne
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta