Ju jeni vizitori 4646162

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1, i mobiluar per shitje ose qira tek Myslym Shyri
 • 20161123_150550
  Full Screen
  • 20161123_150550%1/9
  • 20161123_150608%2/9
  • 20161123_150640%3/9
  • 20161123_150748%4/9
  • 20161123_150806%5/9
  • 20161123_150801%6/9
  • 20161123_150710%7/9
  • 20161123_150659%8/9
  • 20161123_150725%9/9
  1/9
  20161123_150550
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 491
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 53 m²
   • per shitje 69 000 €
   • Per qira  260 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje siperfaqje te brendshme prej 53 m2. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 depo te vogel. Orientimi eshte Lindje - Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe disponon Certifikate Pronesie. Per nje vizite ne prone ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %