Ju jeni vizitori 4610641

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1!
 • 15204181_10207761880948206_471840270_o
  Full Screen
  • 15204181_10207761880948206_471840270_o%1/1
  1/1
  15204181_10207761880948206_471840270_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 597
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Sulejman Delvina
  • Zona e brendshme: 58,60 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, ne ''Vasil Shanto'', mbrapa hotel Diplomat.
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 (trete) te nje pallati ekzistues, eshte i strukturuar ne nje dhome ndejtje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
  Apartamenti eshte i orjentuar nga Jugu,gje e cila mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
  Per me shume detaje si dhe per nje vizite ne prone, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 58.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %