Ju jeni vizitori 4690520

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 3+1 prane kompleksit 'Grand'
 • 20161122_104851
  Full Screen
  • 20161122_104851%1/14
  • 20161122_104931%2/14
  • 20161122_105000%3/14
  • 20161122_104914%4/14
  • 20161122_105004%5/14
  • 20161122_105046%6/14
  • 20161122_105020%7/14
  • 20161122_105031%8/14
  • 20161122_105056%9/14
  • 20161122_105129%10/14
  • 20161122_105138%11/14
  • 20161122_105148%12/14
  • 20161122_105318%13/14
  • 20161122_105259%14/14
  1/14
  20161122_104851
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 499
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ali Demi
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 3+1 prane kompleksit 'Grand',kati i 7 me ashensot pallat i ri. Apartamenti esht i pamobliuar ka vetem kuzhinen. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te kontrates. Per me shum informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta