Ju jeni vizitori 4610689

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i Sapomobiluar tek Qendra Kristal
 • col 017
  Full Screen
  • col 017%1/17
  • col 018%2/17
  • col 016%3/17
  • col 021%4/17
  • col 012%5/17
  • col 013%6/17
  • col 010%7/17
  • col 002%8/17
  • col 020%9/17
  • col 022%10/17
  • col 024%11/17
  • col 025%12/17
  • col 026%13/17
  • col 028%14/17
  • col 032%15/17
  • col 029%16/17
  • col 033%17/17
  1/17
  col 017
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 760
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament i sapomobiluar tek qendra Kristal.Organizuar ne kuzhine dhe ambjent ndenjie,dy dhoma gjumi,tualet dhe dy ballkone.Mobiluar ne menyre bashkohore.Internet i paguar dhe satelit i paguar per nje vit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta