Ju jeni vizitori 4610617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament tek 21 Dhjetori
 • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (10)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (10)%1/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM%2/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (7)%3/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (1)%4/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (2)%5/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (4)%6/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (9)%7/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (3)%8/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (5)%9/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (8)%10/11
  • WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (6)%11/11
  1/11
  WhatsApp Image 2016-11-23 at 3.18.31 PM (10)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 177
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 121 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati shume cilesor dhe i gjithe-pajisur.
  Prona eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe korridor.
  Punimet cilesore, ndricimi i bollshem dhe organizimi interesant e ben kete apartament nje vend komod dhe modern per te jetuar.
  Prona jepet 400 Euro qira e pamobiluar dhe jepet mundesia per t'a mobiluar per nje shtese prej 100 Euro ne qira.
  Ne rast se jeni te interesuar per pronen ose deshironi nje vizite ne te, n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta