Ju jeni vizitori 4690458

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pami
 • 15207816_523365641197317_286147193_n - Copy
  Full Screen
  • 15207816_523365641197317_286147193_n - Copy%1/9
  • 15209267_523367001197181_1390811648_n%2/9
  • 15211608_523366947863853_1161124190_n - Copy%3/9
  • 15226514_523366654530549_103994568_n%4/9
  • 15218324_523367011197180_1563300041_n%5/9
  • 15228044_523366997863848_1406928705_n%6/9
  • 15239268_523367034530511_1851250445_n%7/9
  • 14826405_628938050643130_1135170961_n - Copy%8/9
  • 15209126_523367024530512_1151612872_n%9/9
  1/9
  15207816_523365641197317_286147193_n - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 599
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Shyqyri Brari (Pran Pamit)
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
  • Zone toke: 115 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Tek Pami jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri.
  Apartamenti ndodhet në katin e 3te në një ndër pallatet cilesor dhe ne nje nder zonat me te kerkuara në Tiranë. Apartamenti ka orientim jug/lindje. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 Verande dhe ka nje mobilim modern.Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone toke 115.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta