Ju jeni vizitori 4612312

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje prane Liceut Artistik
 • 20161123_141424
  Full Screen
  • 20161123_141424%1/13
  • 20161123_141436%2/13
  • 20161123_141503%3/13
  • 20161123_141454%4/13
  • 20161123_141515%5/13
  • 20161123_141509%6/13
  • 20161123_141547%7/13
  • 20161123_141539%8/13
  • 20161123_141555%9/13
  • 20161123_141602_HDR%10/13
  • 20161123_141608%11/13
  • 20161123_141530%12/13
  • 20161123_141522%13/13
  1/13
  20161123_141424
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 522
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 126 m²
  • Mbulim zone: 136 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga ndertimet me cilesore te Tiranes.Apartamenti ka nje organizim shume te mire, nje sallon te madh me ballkon, kuzhine me vete,korridor,dy dhoma gjumi.Dhoma matrimoniale ka nje garderob te ndare. Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket, ka punime druri cilesore te kuruara me delikatese.Cmimi per kete apartament eshte i negociueshem.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 136.00 m²
   • Zone interneti 126.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %