Ju jeni vizitori 4586905

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Vile per Qera e pershtatshme edhe per Biznes
 • 15129835_963949810417528_1128963509_n
  Full Screen
  • 15129835_963949810417528_1128963509_n%1/14
  • 15058523_963949823750860_1641714224_n%2/14
  • 15058609_963950063750836_748618833_n%3/14
  • 15128669_963950417084134_1844349625_n%4/14
  • 15134342_963950037084172_207032375_n%5/14
  • 15058755_963949797084196_1455181500_n%6/14
  • 15133816_963950310417478_66639792_o%7/14
  • 15145304_963949830417526_715255543_o%8/14
  • 15086841_963949877084188_581327922_n%9/14
  • 15086401_963950267084149_1352415591_n%10/14
  • 15101978_963949967084179_266277103_o%11/14
  • 15145062_963950270417482_1372907529_o%12/14
  • 15151498_963950150417494_1044036890_n%13/14
  • 15152504_963950023750840_2038144773_o%14/14
  1/14
  15129835_963949810417528_1128963509_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 762
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Vilat Gjermane
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  2 700 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes. Ka mundesi dalje ne rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per shume lloje aktiviteti. Vila ka nje siperfaqje trualli prej 450 m2. Vila ka tre kate qe jane te organizuara me nga tre dhoma te vogla,nje dhome e madhe, tre tualete dhe verande. Gjithashtu ka edhe nje bodrum afersisht 40m2. Vila eshte e pershtatshme per shkolla,kopshte ose edhe per banim. Eshte e sapo restauruar dhe me sistem ngrohje. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 9
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 9
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta