Ju jeni vizitori 4586932

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera kati 2-te dhe i 3-te i nje vile
Ekskluzive
 • 20161123_122219
  Full Screen
  • 20161123_122219%1/26
  • 20161123_122239%2/26
  • 20161123_122317%3/26
  • 20161123_122506%4/26
  • 20161123_122324%5/26
  • 20161123_122516%6/26
  • 20161123_122529%7/26
  • 20161123_122600%8/26
  • 20161123_122623%9/26
  • 20161123_122611%10/26
  • 20161123_122651%11/26
  • 20161123_123005%12/26
  • 20161123_123018%13/26
  • 20161123_123041%14/26
  • 20161123_123050%15/26
  • 20161123_123057%16/26
  • 20161123_123118%17/26
  • 20161123_123127%18/26
  • 20161123_123135%19/26
  • 20161123_123145%20/26
  • 20161123_123210%21/26
  • 20161123_123218%22/26
  • 20161123_122640%23/26
  • 20161123_122343%24/26
  • 20161123_123155%25/26
  • 20161123_123027%26/26
  1/26
  20161123_122219
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 492
  • Dhomat gjumi: 10 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 400 m²
   • Per qira  2 600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera kati 2-te dhe 3-te i nje vile ne Rr. e Kavajes. Ambjenti organizohet ne 10 dhoma dhe 4 banjo. Secili kat ka nje siperfaqe prej 200 m2, gjithashtu perfshihet ne cmim dhe nje bodrum me siperfaqe 100 m2. Mund te shfrytezohet si klinike dentare, salle kursesh, hostel, etj. Ambjenti lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, buze rruges kryesore, cka e ben teper te pershtatshem per tu shfrytezuar per biznes. Per nje vizite ne prone ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 10
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta