Ju jeni vizitori 4586959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial ne Vasil Shanto.
 • DSC_3749
  Full Screen
  • DSC_3749%1/3
  • DSC_3754%2/3
  • DSC_3755%3/3
  1/3
  DSC_3749
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 179
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 43 m²
  • Mbulim zone: 43 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne Vasil Shanto.
  Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
  Organizohet ne nje ballkon te ulet me shkalle nga ku eshte hyrja per ne prone, nga nje dopio-dhome dhe nje banjo.
  Eshte e dukshme nga rruga dhe lehtesisht e adresueshme.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 43.00 m²
   • Zone interneti 43.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %