Ju jeni vizitori 4612304

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi komerciale per qera
 • 20161123_111808
  Full Screen
  • 20161123_111808%1/9
  • 20161123_111833%2/9
  • 20161123_111735%3/9
  • 20161123_111751%4/9
  • 20161123_111659%5/9
  • 20161123_111724%6/9
  • 20161123_111707%7/9
  • 20161123_112006%8/9
  • 20161123_111930%9/9
  1/9
  20161123_111808
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 37
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv. "Bajram Curri", tek Brryli
  • Zona e brendshme: 46 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial për qera, në një nga zonat më të populluara të qytetit të Tiranës. Ambienti ka një sipërfaqe të brendshme 46 m2, me një fasadë të madhe xhami dhe në katin e parë të banimit që rrit shikueshmrinë, mundësinë e ekspozimit të produkteve e shenjave dalluese të biznesit dhe rrjedhimisht rrit gjasat për të tërhequr klientët. Instalimet e brendshme janë të përshtatura për zyra dhe biznese të ndryshme. Vendndodhja i shton më tepër mundësinë për akses në çdo zonë të qytetit. Cmimi është shumë konkurrues. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 46.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta