Ju jeni vizitori 4612219

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament/Penthouse Ekskluzive ne zonen e ish-Bllokut
 • main living room
  Full Screen
  • main living room%1/34
  • IMG_7575%2/34
  • IMG_7576%3/34
  • living area 2%4/34
  • secondary living area%5/34
  • IMG_7573%6/34
  • kithcen%7/34
  • IMG_7577%8/34
  • daily bathroom%9/34
  • small day bathroom%10/34
  • Master suite corridor%11/34
  • wardrobe enterance%12/34
  • dressing room%13/34
  • Master Bed%14/34
  • master bedroom%15/34
  • Master Bed b%16/34
  • master bathroom%17/34
  • master bathroom%18/34
  • bath tab%19/34
  • 15208037_10211615812496654_1899481971_n%20/34
  • col 010%21/34
  • col 011%22/34
  • baby bedroom%23/34
  • bedroom 2%24/34
  • bedroom 2/2%25/34
  • bedroom 2/3%26/34
  • room 3%27/34
  • col 022%28/34
  • col 023%29/34
  • col 025%30/34
  • col 029%31/34
  • col 037%32/34
  • col 038%33/34
  • col 036%34/34
  1/34
  main living room
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 759
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 262 m²
  • Mbulim zone: 280 m²
   • per shitje 575 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga pallatet me te mira dhe me te reja te zones se ish-bllokut. Apartamenti eshte i ndertuar dhe mobiluar me stil modern dhe materiale te cilesise se larte te ardhura nga Italia. I rinovuar vetem para nje viti.

  Kjo penthouse te jep mundesine e jeteses me hapsira te medha ne qender te qytetit. Ndodhet ne nje nje hyrje ne te cilin ka vetem 12 njesi. I gjithe kati teknik i hyrjes i dedikohet kesaj penthouse, domethene nuk ka komshinj ne shkalle.
  Shtepia ka 3 dhoma te medha, nje Garderobe, 3 Banjo dhe nje dhome ndenje rreth 90m2. Sistemi ngrhjes eshte sistem i teknollogise se larte me 2 chiller dhe me aspirim nga tavani. Shtepia ka 2 ballkone, njeri me pamje nga Qyteti dhe nje tjeter me pamje nga Parku i Liqenit (Garda e Republikes)

  Ashensori eshte i nje teknollogjie te larte dhe modern, gjtihashtu shkalla eshte e veshur me mermer dhe me SECURITY 24 ore ne dite.

  Nese deshironi nje privaci (si shtepi private) ne mes se zones se ish-bllokut na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 262.00 m²
   • planimetria 280.00 m²
   • Zona e nates 25.00 m2
   • Zona e nates 16.00 m2
   • Zona e nates 14.00 m2
   • interier I dhomes 14.00 m2
   • Zona tualetit 12.00 m2
   • Zona tualetit 8.00 m2
   • Zona tualetit 10.00 m2
   • Hapesira e dhomes se ndenjes 95.00 m2
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Albania (Master)
  Telefone: 0035542250599
  email: info@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %