Ju jeni vizitori 4586988

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qera!
Ekskluzive
 • 15241292_10209473085095833_951729708237371904_n
  Full Screen
  • 15241292_10209473085095833_951729708237371904_n%1/7
  • 15135977_10209473068855427_2591329559880310571_n%2/7
  • 15194355_10209473080295713_3169449090829445411_o%3/7
  • 15156937_10209473078575670_3676687214553421297_o%4/7
  • 15168881_10209473081255737_1044679873872017692_o%5/7
  • 15171296_10209473074975580_1686175699189808925_n%6/7
  • 15194348_10209473076735624_2450121628174856516_o%7/7
  1/7
  15241292_10209473085095833_951729708237371904_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 488
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja "Brigada 17 Sulmuese"
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje ambjent komercial prej 3 katesh ne qytetin e Elbasanit! 130m secili kat. Prona eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te mira prane qendres se qytetit dhe ka vizibilitet te larte nga rruga. Funksionin e meparshem e ka pasur mobileri por eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Mundesi e mire investimi!!
  Per nje vizite ne objekt, ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ticiana Bishqemi
  Telefone: +355672030827
  email: ticiana.bishqemi@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta