Ju jeni vizitori 4586926

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+2 tek Rruga Don Bosko.
 • IMG_1723
  Full Screen
  • IMG_1723%1/26
  • IMG_1717%2/26
  • IMG_1718%3/26
  • IMG_1719%4/26
  • IMG_1720%5/26
  • IMG_1721%6/26
  • IMG_1727%7/26
  • IMG_1728%8/26
  • IMG_1729%9/26
  • IMG_1730%10/26
  • IMG_1731%11/26
  • IMG_1732%12/26
  • IMG_1733%13/26
  • IMG_1734%14/26
  • IMG_1735%15/26
  • IMG_1736%16/26
  • IMG_1737%17/26
  • IMG_1738%18/26
  • IMG_1739%19/26
  • IMG_1740%20/26
  • IMG_1741%21/26
  • IMG_1742%22/26
  • IMG_1743%23/26
  • IMG_1744%24/26
  • IMG_1745%25/26
  • IMG_1746%26/26
  1/26
  IMG_1723
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 764
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don bosko
  • Zona e brendshme: 182 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+2 ne Don Bosko me siperfaqe 190m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 sallone, dhe 3 tualete. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati egzistues dhe ka drejtim lindje-perendim. Per cdo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone interneti 182.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %