Ju jeni vizitori 4587053

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira,Bulevardi Gjergj Fishta mbrapa
 • IMG_2727
  Full Screen
  • IMG_2727%1/9
  • image-0-02-05-468fe45ea1d98f10c3d879eb64db1aa52270f330690e3653adb5a48604c81325-V (5)%2/9
  • IMG_2728%3/9
  • IMG_2730%4/9
  • IMG_2729%5/9
  • IMG_2731%6/9
  • IMG_2734%7/9
  • IMG_2732%8/9
  • IMG_2733%9/9
  1/9
  IMG_2727
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 765
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  260 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira,Bulevardi Gjergj Fishta mbrapa ish Ekspozites,Ndodhet ne katin e 8 me siperfaqe totale 115m2, Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje me kuzhine,2 tualetedhe 2 ballkone. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! Parking 25euro plus
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta