Ju jeni vizitori 4586903

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qira
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 541
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Stadiumi Dinamo
   • zone: - - -
    • Per qira  1 000 €
  • Detajet e prones

   Ne afersi te stadiumit Dinamo jepet me qira kati 1 buze rruge i nje apartamenti i cili eshte perdorur kryesisht per zyre.
   Ka nje siperfaqe prej 88 m2 i ndare ne nje dhome dhe nje sallon te madh.
   Mund te perdoret per zyre ose per biznese te ndryshme.
   Per nje vzitie ne prone na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Nuk ka te reja te mundshme
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta