Ju jeni vizitori 4610613

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyre me qira
 • 0-02-05-7f0fe13cb1e7f1e98b44dfb153b50b0354a8fd86542b27143652e7e69c9a9df6_full
  Full Screen
  • 0-02-05-7f0fe13cb1e7f1e98b44dfb153b50b0354a8fd86542b27143652e7e69c9a9df6_full%1/6
  • 0-02-05-788f4cc82e4dc746b96e97384cbfa1bbd7809384339e5de50c2640f2c36c0f4e_full%2/6
  • 0-02-05-15530b861d62ffc786af3fa1133389ab86b735e3f4248a33e334d4b7ed30befa_full%3/6
  • 0-02-05-5d71df0cd130b794776c733baea655799fa4289ff38106bcf6a2ef59715f57c6_full%4/6
  • 0-02-05-bfab4b9c320ab629a1314513a76e03a3e3dab0282dd867247f91f30a972775a9_full%5/6
  • 0-02-05-ce6f947984b2c70255b93f681e5dfc631e2f49b7b258977c9f8cb067634a6d72_full%6/6
  1/6
  0-02-05-7f0fe13cb1e7f1e98b44dfb153b50b0354a8fd86542b27143652e7e69c9a9df6_full
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 543
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te Tiranes prane kulles se sahatit jepet me qira ambient per zyra.
  Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 4-kateshe shume prane instuticioneve te rendesishme.
  Me pamje nga sheshi qendror, e shtruar me parket cilesor dhe tualet te kompletuar.
  Jepet vetem per zyra
  Per nje vizite ne prone ne kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta