Ju jeni vizitori 4646160

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 544
   • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
   • Tipi i prones: Vile
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Fresku
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 325 m²
   • Zone toke: 750 m²
    • Per qira  1 500 €
  • Detajet e prones

   Jepet vile me qira te stacioni i fundit i Porcelanit.
   Vila organizohet ne 3 kate
   Kati i pare ka nje pjese baze ku ndodhet kuzhina bashke me nje sallon ndejeje, nga aty ka dalje ne oborrin e pasem.
   Kati i siperm ka nje sallon ndenjeje dhe nje tualet.
   Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.
   Kati i fundit eshte papafingo ne gjysmen e siperfaqes se katit te poshtem.
   Vila ndodhet ne gjendje mjaft te mire dhe e shfrytezueshme si per banim si per biznese te ndryshme.
   Orientohet ne te gjitha drejtimit dhe ndodhet shume prane rruges kryesore.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 3
    • te gjitha dhomat 3
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • Zone toke 750.00 m²
    • Zone interneti 325.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta