Ju jeni vizitori 4610643

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Sauk
Ekskluzive
 • 01
  Full Screen
  • 01%1/8
  • 04%2/8
  • 03%3/8
  • WhatsApp Image 2016-11-26 at 5.08.39 PM (2)%4/8
  • 02%5/8
  • WhatsApp Image 2016-11-26 at 5.08.39 PM (3)%6/8
  • WhatsApp Image 2016-11-26 at 5.08.39 PM (8)%7/8
  • WhatsApp Image 2016-11-26 at 5.08.39 PM (9)%8/8
  1/8
  01
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 186
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 840 m²
  • Mbulim zone: 840 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Toka ndodhet ne Sauk, 100m larg autostrades (rreth-rrotullimit). Rruga ne te cilen ndodhet toka, ben lidhjen e autostrades Tirane - Elbasan me liqenin.
  Toka ka siperfaqe 840 m2 dhe eshte truall cilesor ndertimi me nivel te rrafshet. Buze tokes ka dhe kanal ujembledhes.
  Cmimi 125000 Euro i diskutueshem.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
  • Siperfaqet
   • planimetria 840.00 m²
   • Zone interneti 840.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %