Ju jeni vizitori 4646132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me qira tek Kopshti Zoologjik
 • 20161121_155713
  Full Screen
  • 20161121_155713%1/3
  • 20161121_155657%2/3
  • 20161121_155747%3/3
  1/3
  20161121_155713
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 187
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 91 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial tek Koopshti Zoologjik.
  Ambienti ka siperfaqje totale 91m2, prej te cilave 70m2 siperfaqje e brendshme dhe 21m2 verande e mbuluar.
  Jepet totalisht i rikonstruktuar me punime gipsi, tenda dielli.
  I pershtatshem per biznes lokali, parukeri, market, zyre etj.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta